Filters Reset
0 Filters
Price
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
Beds
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Baths
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Reset
0 Filters
0 Filters Applied
Price
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
Beds
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Baths
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Save Snapshot
21K Properties
Map
10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
2 Beds2 Baths1,008 SqFt1/16 16$255,000 $250,000 2.0%
4 Beds2 Baths2,033 SqFt1/32 32$435,000 $435,000
5 Beds4 Baths4,011 SqFt1/47 47$875,000 $885,000 1.1%
3 Beds3 Baths3,310 SqFt1/38 38$685,000 $685,000
4 Beds3 Baths3,127 SqFt1/36 36$570,000 $560,000 1.8%
6 Beds6 Baths7,007 SqFt1/41 41$2,650,000 $2,700,000 1.9%
3 Beds5 Baths3,668 SqFt1/49 49$1,960,000 $1,850,000 5.9%
4 Beds4 Baths3,672 SqFt1/43 43$1,800,000 $1,500,000 20.0%
3 Beds4 Baths4,094 SqFt1/38 38$690,000 $685,000 0.7%
4 Beds5 Baths6,190 SqFt1/26 26$1,425,000 $1,499,900 5.0%
3 Beds2 Baths1,176 SqFt1/32 32$462,000 $475,000 2.7%
2 Beds1 Bath770 SqFt1/27 27$530,000 $525,000 1.0%
4 Beds5 Baths6,190 SqFt1/24 24$1,425,000 $1,499,900 5.0%
2 Beds3 Baths1,252 SqFt1/50 50$500,000 $500,000
4 Beds4 Baths4,030 SqFt1/50 50$1,340,000 $1,349,900 0.7%
3 Beds4 Baths4,294 SqFt1/50 50$1,675,000 $1,675,000
3 Beds4 Baths4,294 SqFt1/50 50$1,675,000 $1,675,000
4 Beds3 Baths2,932 SqFt1/47 47$730,000 $735,000 0.7%
3 Beds2 Baths1,934 SqFt1/50 50$554,000 $530,000 4.5%
3 Beds3 Baths1,694 SqFt1/35 35$549,000 $549,000
3 Beds3 Baths2,180 SqFt1/26 26$520,000 $529,900 1.9%
4 Beds2,210 SqFt1/47 47$550,000 $587,500 6.4%
3 Beds1 Bath1,144 SqFt1/46 46$450,000 $487,500 7.7%
3 Beds4 Baths3,468 SqFt1/36 36$685,000 $685,000
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417